Gracjan Kurpik- Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego!!!

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: wtorek 28 czerwca 2011 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2011_10.jpgUczeń naszej szkoły - Gracjan Kurpik - odniósł spektakularny sukces! 26 lutego 2011 odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, w którym uzyskał On tytuł laureata. Sukces to tym większy, że chemia jest postrzegana jako przedmiot trudny, a dla Gracjana dziedzina ta nie ma żadnych tajemnic. Do konkursu uczeń przygotowywał się pod kierunkiem p. Doroty Tomaszewskiej.

  Dzięki temu wspaniałemu osiągnięciu, Gracjan zwolniony jest z obowiązku pisania części matematyczno - przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego. Warto wspomnieć, że uczeń ten jest również finalistą Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego i Wojewódzkiego Konkursu Historycznego. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa w konkursie chemicznym i wierzymy, że w pozostałych konkursach  Gracjan również będzie niezwyciężony!

Komentarze [1]

refresh
  1. chodzilem z tym typem do jednej szkoły i na jego miejscu bym sie tak nie chwalil bo mam wieksze osiagniecia(nie musze pisac ani testow human. ani mat.) i tak nie szpanuje
    Dodał:marcin, 2011-09-17 18:16:11