Finał Konkursów Języka Angielskiego oraz Niemieckiego

Dodano: środa 6 czerwca 2012 r.

news_2012_48.jpg

Dnia 22 maja 2012 r. odbyły się finały Konkursów Języka Angielskiego oraz Niemieckiego organizowanego przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych we Wrześni. W finałach brali udział uczniowie z kilkudziesięciu gimnazjów, m.in. z Gniezna, Jarocina, Środy Wielkopolskiej czy z Wrześni. Uczniowie sprawdzali swoje umiejętności językowe w pisemnym teście. Nasze uczennice uplasowały się na wysokich miejscach: Weronika Garsztka z kl. III h zajęła V miejsce w Konkursie Języka Angielskiego, a Anna Kaźmierowska z kl. III a – III miejsce w Konkursie Języka Niemieckiego. Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody. Czekając na wyniki, gimnazjaliści oglądali film w językach obcych. Uczestnicy części języka angielskiego napisali później recenzję obejrzanego filmu, a najlepsi zostali wyróżnieni. Wśród nich znalazła się również Weronika. Gratulujemy dziewczynom sukcesu!

1. ANIA BRAVO :*
    Dodał:fan, 2012-06-10 19:52:05