SPRAWOZDANIE Z DNIA SPORTU SZKOLNEGO

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: poniedziałek 18 czerwca 2012 r.

print to pdf
 • email
 • wykop
 • nk
 • stumbleupon
 • facebook
 • twitter
news_2012_51.jpg

SPRAWOZDANIE Z DNIA SPORTU SZKOLNEGO

 1. 06.2012r.

 

W dniu 01.06.2012r. w Gimnazjum nr 2 im.A.Prądzyńskiego we Wrześni nauczyciele wychowania fizycznego jak każdego roku zorganizowali Święto Sportu Szkolnego .W programie imprezy znalazły się konkurencje sportowo-ruchowe dla poszczególnych klas oraz dodatkowe konkursy dla wszystkich chcących sprawdzić swoje intelektualne i fizyczne umiejętności.

Dla klas pierwszych nauczyciele przygotowali wyścigi rzędów sztafet na dochodzenie z prowadzeniem piłki po obwodzie koła.Drugie klasy rozegrały wyścigi sztafet po slalomie,natomiast klasy trzecie rywalizowały na torze przeszkód.

Wsród zadań dodatkowych znalazły się:konkurs żonglerki piłką,konkurs rzutów karnych oraz streetball ze względu na niesprzyjającą pogodę rozegrany na sali gimnastycznej.Atrakcją tego dnia była również możliwość degustacji produktów wrzesińskiej Spółdzielni Mleczarskiej.

Kluczowym punktem imprezy było przedstawienie wyników plebiscytu na najlepszego sportowca szkoły w roku szkolnym 2011/2012.W bieżącym roku to zaszczytne miano przypadło Krzysztofowi Pawłowskiemu z klasy III S.A oto cała dziesiątka wyróżniajacych się w tym roku sportowców:

1.Krzysztof Pawłowski

2.Hubert Hampel

3.Adrian Matysiak

4.Bartosz Zaparty

5.Eryk Hampel

6.Ernest Hampel

7.Hubert Zdunek

8.Maria Nowak

9.Marek Gąsiorek,Jakub Grześkiewicz

10.Julita Ochapska

Jednym z punktów imprezy było również wyłonienie osoby,która przygotowała najciekawsze przebranie,nawiązujące do odbywających się właśnie w naszym kraju Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.Specjalnie wyłoniona komisja zadecydowała,ze najatrakcyjniej prezentuje się Paulina Natkowska z klasy IIIB.

Końcowym akcentem tego szczególnego dnia były mecze finałowe turnieju piłkarskiego klas I i II oraz wręczenie nagród i podsumowanie zawodów.

Ponad trzygodzinne zmagania sportowe dostarczyły uczestnikom niesamowitych wrażeń ruchowych,sporą dawkę sportowej adrenaliny i pozwoliły w miłej atmosferze spędzić ten szczególny dzień każdego roku szkolnego.

JASKÓLSKI MACIEJ Komentarze [8]

refresh
 1. Niepolecam
  tego na polaka
  Dodał:xd, 2017-04-06 20:17:07
 2. x
  Dodał:xd, 2016-05-06 18:07:14

 3. Dodał:xd, 2016-05-06 18:06:12

 4. Dodał::), 2016-05-06 18:04:52

 5. Dodał:dx, 2016-05-06 18:03:55