• nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2012_63.jpgW dniu 07.10.2012 r .odbył się w Sopocie finał krajowy drugiej edycji Orlikvolleymanii.W wyniku losowania zespół UKS Olimp Września znalazł się w czwartej grupie z zespołami ze Skarżyska Kamiennej , Częstochowy oraz Leżajska.W pierwszym spotkaniu dziewczyny pokonały Leżajsk 2:1.Kolejne spotkanie grupowe zakończyło się porażką 1:2 z drużyną z Częstochowy. O awansie do ćwierćfinału decydował mecz z zespołem ze Skarżyska Kamiennej ,który ze względu na fatalne warunki atmosferyczne został rozegrane w hali. Bardzo dobra gra w ataku i zagrywce dała wygraną 2:0. W ćwierćfinale czekał już zespół Legionovii Legionowo.Decydujący okazał się pierwszy set w którym mimo prowadzenia przegraliśmy na przewagi ,w drugim secie zbyt duża ilość błędów własnych nie pozwoliła na wyrównaną grę.Miejsce 5-8 w grupie 16 drużyn należy uznać za bardzo dobry występ.

Zespół UKS Olimp zagrał w składzie : Klaudia Rozynek ,Klaudia Cała ,Magdalena Bukowiecka,Paulina Jaroszewska,KarolinaStelmach,Joanna Rajca.