Wojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej.

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: poniedziałek 12 listopada 2012 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2012_66.jpg

18 października 2010 roku 20 uczniów naszej szkoły wzięło udział w etapie szkolnym Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej. Do etapu rejonowego zakwalifikowało się troje z nich: Wojciech Młyńczak, Lidia Nowicka i Aleksandra Mosińska. Teraz przed nimi przygotowania do testu oraz projektów badawczych. Życzymy powodzenia!

8 listopada 25 uczniów napisało test na etapie szkolnym Wojewódzkiego Konkursu Historycznego. Lidia Nowicka z klasy 3 a jako jedyna zakwalifikowała się do etapu rejonowego. Gratulujemy i życzymy sukcesu w dalszej pracy!Komentarze [0]

refresh