„JASEŁKA Z KOLĘDĄ I PIOSENKĄ W TLE”

Dodano: piątek 15 lutego 2013 r.

news_2013_9.jpg

01 lutego w naszej szkole, odbyło się spotkanie z Jasełkami, kolędą i piosenką w tle. Przedstawienie rozpoczęła grupa teatralna pod opieką pań: Elżbiety Górczyńskiej, Anny Jankowskiej i Honoraty Adamczewskiej, która zaprezentowała „Jasełka” według Wandy Chotomskiej. W przedstawieniu wystąpili uczniowie klas I – III wspomagani muzycznie Szkolnym Chórem.

W drugiej części spotkania wysłuchaliśmy koncertu kolęd i piosenek o tematyce świątecznej.

Swoje umiejętności muzyczne i talenty wokalne zaprezentowali:

Weronika Szkudlarek III A , Jagoda Haremska III S, Patrycja Płotka, Wiktoria Jaroszewska, Joanna Kuczora II B, Zuzanna Plichta II B, Kinga Jastrzębska III F, Klaudia Głowacka III S, Nikola Przybylak II B, Kinga Kozielska II G, Agata Półról III S, Joanna Perkiewicz, Marcelina Dopierała I E, Sylwia Przewoźna I C, Sara Król I A, Majka Janiszewska, Adrianna Grodzka, Patrycja Bojko II H, Karolina Ludwiczak III A, Mateusz Błaszczyk I C, Damian Gibowski II E.

Solistom, duetom towarzyszył Chór Szkolny i zespół gitarowy w składzie:

Julia Gostyńska, Aleksandra Głowacka, Weronika Szkudlarek , Karolina Ludwiczak III A; Sara Król I A oraz akompaniatorzy fortepianowi: Paula Pietrzak i Wiktor Szymkowski III D, Julia Gawron I A.

Oprawę muzyczną spotkania przygotowała pani Roma Wróblewska.

Sala stołówki szkolnej po brzegi wypełniona była zaproszonymi gośćmi: rodzicami, dziadkami i znajomymi i przyjaciółmi szkoły . Aplauz dla aktorów i śpiewaków trwał kilkanaście minut. To był niezwykle udany koncert.

Dziękujemy serdecznie za przybycie i docenienie młodych wykonawców!