SUKCES NA WYSOKIM SZCZEBLU

Dodano: wtorek 30 kwietnia 2013 r.

news_2013_24.jpg

Nie od dziś wiadomo, że uczniowie naszego gimnazjum wykazują wybitne zdolności literackie, odnosząc sukcesy wojewódzkie i ogólnopolskie. Tym milej nam  poinformować, iż Katarzyna Piechnik – uczennica klasy III a, została laureatką XXIX Międzynarodowego Konkursu Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej organizowanego przez Gimnazjum nr 2 im. Ks. Jana Twardowskiego w Słupsku.

W skład Komisji Konkursowej weszli: Wanda Chotomska – uznana pisarka, jako przewodnicząca; poeci i dziennikarze ; pracownicy naukowi Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Pomorskiej w Słupsku, konsultanci Miejskiego Ośrodka Doradztwa Metodycznego w Słupsku oraz nauczyciele poloniści.

Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystego spotkania młodych twórców 20.05.2013r. na gościnnej scenie Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku.

Wyróżnione wiersze i opowiadania będą opublikowane w książce podsumowującej konkurs, a także w prasie  regionalnej.

GRATULACJE!!!