Trwają pracę nad Galą Zakończenia Roku Szkolnego

Dodano: środa 29 maja 2013 r.

news_2013_35.jpg

Trwają pracę nad Galą Zakończenia Roku Szkolnego Klas III, która odbędzie się we Wrzesińskim Ośrodku Kultury 28 czerwca o godzinie 13.00.

Nad spektaklem pracują: Elżbieta Górczyńska, Małgorzata Zawodna, choreograf Łukasz Mielcarek, Roma Wróblewska, Lucyna Lewandowska, Iwona Rydz i uczniowie: Julia Gostyńska kl. IIIa, Katarzyna Piechnik kl. IIIa, Monika Dolata kl. IIIa, Weronika Szkudlarek kl. IIIa, Aleksandra Mosińska kl. IIIa, Karolina Ludwiczak kl. IIIa, Julia Czarnecka kl. IIId, Agnieszka Hirschfeld kl. IIId, Paula Pietrzak kl. IIId, Angelika Kamiennik kl. IIIg , Ewelina Zawiska kl. IIId, Zofia Morawska k. IIIa, Patrycja Michalczak kl. IIIa, Alexandra Andrzejewska kl. IIIa, Dawid Konieczny kl. IIIa, Jakub Szkudlarek kl. IIIa, Szymon Benc kl. IIIc, Ernest Hampel kl. IIIc, Tomasz Hyżyk kl. IIId, Wiktor Szymkowski kl. IIId, Bartosz Jankowski kl. IIId, Adam Dutkiewicz kl. IIIb, Kacper Raźny kl. IIIb, Robert Konieczny kl. IIIb, Piotr Drozd kl. IIIB, Kryspin Janas kl. IIID, Dominik Michalski kl. IIId. Tutaj można zobaczyć jak wyglądała część artystyczna Absolwentów 2012.