Konkurs historyczny

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: wtorek 8 października 2013 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2013_67.jpg20 września 2013 r. piętnastu uczniów naszego gimnazjum wzięło udział w II Rodzinnym Konkursie Historycznym – „ Historia Polski w pigułce”, którego organizatorem było Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gimnazjum nr 1 we Wrześni „ Pro Gimnazjum”. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy historycznej, weryfikacja swoich wiadomości i dobra zabawa dla uczestników, którzy musieli wykazać się również znajomością bieżących faktów z kraju, regionu, powiatu i gminy. W gronie laureatów znalazł się uczeń klasy III c Piotr Waszak, który został uhonorowany dyplomem i nagrodą książkową. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Komentarze [0]

refresh