Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego Szkół Gimnazjalnych w Drużynowym Tenisie Stołowym”

Kategoria: Sportowe

Dodano: środa 23 października 2013 r.

news_2013_77.jpg

W dniu 17 października w Kołaczkowie zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego Szkół Gimnazjalnych w Drużynowym Tenisie Stołowym. Kolejny sukces na tym etapie rozgrywek odnieśli uczniowie naszej szkoły kwalifikując się zarówno w kategorii chłopców jak i dziewcząt do rozgrywek na szczeblu rejonowym.

Bezkonkurencyjni okazali się chłopcy w składzie Szymon Gryczka i Kacper Łabędzki, którzy nie oddali żadnego punktu swoim kolegom z Otocznej, Marzenina jak i Kołaczkowa zdobywając złoty medal Mistrzostw Powiatu i awansując z pierwszego miejsca do finału rejonu.

Z bardzo dobrej strony pokazała się również drużyna dziewcząt w składzie Karolina Gałęzka ,Wiktoria Głowska oraz Oliwia Głowska, która po pechowo przegranym meczu z Otoczną(2:3),sprawiła dużą niespodziankę pokonując faworyzowaną drużynę z Marzenina (3:2) i z drugiego miejsca ze srebrnym medalem Mistrzostw Powiatu awansowała do zawodów rejonowych.

Gratulujemy!