Młodzieżowe Forum Samorządowe

Dodano: czwartek 24 października 2013 r.

news_2013_79.jpgMłodzieżowe Forum Samorządowe 15 października 2013 r. uczniowie klasy III h: Karolina Andrzejewska, Karolina Matuszak i Krystian Maliński wraz z panią Elżbietą Waligórą uczestniczyli w kolejnym w tym roku szkolnym spotkaniu Młodzieżowego Forum Samorządowego, które odbyło się w LO im. Henryka Sienkiewicza. Gościem spotkania był Pan Tadeusz Tomaszewski, poseł na Sejm RP. Pan Tomaszewski jest posłem z dużym doświadczeniem parlamentarnym ( od 1993 r. ). Opowiadał o swojej pracy w sejmie i organizacjach pozarządowych oraz o spotkaniach z wyborcami. Zachęcał zebranych do aktywności obywatelskiej na początku w szkole, swoim środowisku a później może i w polityce. Spotkanie zakończyło się zrobieniem wspólnego zdjęcia. Czekamy na kolejnych gości, którymi będą przedstawiciele naszych władz samorządowych.

1. zalll
    Dodał:zoo, 2013-11-06 14:25:37