Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Pitagorejczycy”

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: poniedziałek 17 marca 2014 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2014_16.jpg

7 marca 2014 roku odbyła się VII edycja Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Pitagorejczycy”. Organizatorami konkursu są Gimnazjum nr 1 w Luboniu oraz Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu. W aulach Wydziału Matematyki i Informatyki na Morasku rywalizowali gimnazjaliści z Wielkopolski. Uczniowie naszej szkoły Eryk Kosmala i Adam Marciniak z klasy III a otrzymali specjalne wyróżnienia w tym konkursie. Adam i Eryk są również jedynymi gimnazjalistami z powiatu wrzesińskiego, którzy zostali finalistami Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach matematycznych.Komentarze [0]

refresh