FINAŁ KONKURSU WIEDZY O ZDROWIU I SPORCIE

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: wtorek 25 marca 2014 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2014_18.jpg

W miesiącu marcu nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali dla całej młodzieży gimnazjalnej klas I i II Szkolny Konkurs Wiedzy o Sporcie i Zdrowiu. W imprezie brała udział cała społeczność gimnazjalna (17 klas). Głównym celem konkursu było propagowanie zdrowego stylu życia wśród młodzieży. Konkurs podzielony został na dwa etapy. Pierwszy etap składał się z 25 pytań o sporcie i zdrowiu. Trzy najlepsze osoby z każdej klasy zakwalifikowały się do drugiego etapu, gdzie należało się wykazać nie tylko wiedzą o sporcie i zdrowiu ale również umiejętnościami plastycznymi. Uczniowie bardzo fajnie się bawili przestrzegając zasady uczciwej rywalizacji. W klasyfikacji końcowej największą wiedzą i umiejętnościami wykazała się klasa I S, na drugim miejscu była klasa II H. Trzecie miejsce przypadło klasie II E. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodycze.

Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Iwona RydzKomentarze [0]

refresh