Szkolny Konkurs Recytatorski

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: piątek 28 marca 2014 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2014_19.jpg

Dnia 18.03.2014r. odbył się w naszym gimnazjum Szkolny Konkurs Recytatorski. Organizatorem była biblioteka szkolna. Wzięło w nim udział 25 uczniów z klas I-III. Uczestnicy recytowali wybrane przez siebie utwory współczesnych pisarzy i poetów. Wystąpienia uczniów oceniało jury w następującym składzie:
 

przewodnicząca: wicedyrektor Grażyna Przytarska
członkowie: Elżbieta Górczyńska
Dorota Michalska
Anna Machi
Anna Matuszewska

Wyniki konkursu są następujące:

Wyróżnienia otrzymali:

Julia Szymkowiak, kl. I a

Michał Wąsiewicz, kl. I b

Maria Borowczyk, kl. I e

Marcel Kulawiak, kl. II i
 

Laureatami zostali:

I miejsce: Arkadiusz Dębiński, kl. III c

II miejsce: Katarzyna Bosacka, kl. III a

III miejsce: Tomasz Hałas, kl. III f

 

Będą oni reprezentować Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego w konkursie „Wrzesińskie Talenty -2014”. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnych zmagań w przyszłym roku szkolnym.

Nauczyciele bibliotekarzeKomentarze [0]

refresh