Z wizytą w Sejmie RP

Dodano: środa 2 kwietnia 2014 r.

news_2014_20.jpg

20 marca 2014 r. grupa młodzieży szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych

powiatu wrzesińskiego – uczestnicy Forum Młodych wraz z opiekunami na zaproszenie Pana posła Tadeusza Tomaszewskiego – udała się do Sejmu RP. W grupie znaleźli się uczniowie naszego gimnazjum: Agata Sawa i Greta Kołodzińska z kl. III c, Karolina Andrzejewska i Krystian Maliński z kl. III h oraz pani Elżbieta Waligóra.

Głównym punktem wizyty było spotkanie z Panem posłem oraz rzecznikiem klubu SLD , którzy mówili o swojej pracy w sejmie oraz bieżących problemach politycznych. Byliśmy na sali plenarnej i wysłuchaliśmy fragmentu debaty.

W dalszej części pobytu w stolicy odbyliśmy spacer na trasie: Łazienki – Belweder – Kancelaria premiera – Mauzoleum Walki i Męczeństwa w al. Szucha – Zamek Królewski – Stare Miasto.

Zmęczeni i pełni wrażeń wróciliśmy do Wrześni. Czekamy na kolejny rok działania Forum Młodych.