POPOŁUDNIE Z PIOSENKĄ

Dodano: wtorek 28 czerwca 2011 r.

news_2011_25.jpgW piątek 10.06.2011r. odbyło się na dziedzińcu wewnątrz szkolnym „Popołudnie z piosenką".  Spotkanie otworzył aerobic sportowy pod wodzą pani Iwony Rydz. Dziewczęta uzyskały IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Aerobiku Sportowym i zajęły I miejsce w przeglądzie Twórczości Artystycznej TALENTY 2011 w  kategorii TANIEC. Pogoda i publiczność dopisała. Na popołudniowym spotkaniu z piosenką byli obecni rodzice, uczniowie nauczyciele i młodzież naszego gimnazjum. Program prowadzili: Natalia Markiewicz i Adrian Walkowiak z klasy IIa. Przed zebraną publicznością piosenki wyśpiewali i wygrali: Marta Pasternak, Joanna Pieczyńska, Daniel Olczak, Martyna Gradusiak, Katarzyna Napieraj, Monika Dankowska, Tomasz Rychlik, Klaudia Król, Katarzyna Bednarek, Kasandra Zawal, chór szkolny i dziewczęta tańcujące. Koncert przygotowała Roma Wróblewska przy wsparciu Elżbiety Górczyńskiej, Iwony Rydz, Doroty Czech i Roberta Kwiatkowskiego.