Roksana Samsik wśród laureatów międzynarodowego konkursu plastycznego

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: piątek 9 maja 2014 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2014_28.jpg

Uczennica kl.IIIa Roksana Samsik znalazła się wśród laureatów Międzynarodowego Konkursu Plastycznego ,,Inne spojrzenia”. Na konkurs napływa co roku kilka tysięcy prac z państw Europy, Azji, Afryki i Ameryki Północnej. Tym razem tematem przewodnim były ,,Magiczne miejsca”.

Z zadaniem tym zmierzyły się w naszej szkole niemal wszystkie grupy warsztatów plastycznych. Pod kierunkiem p. Lucyny Lewandowskiej powstało wiele interesujących dzieł. Ostatecznie nasze gimnazjum reprezentowało 5 prac plastycznych, które możemy obejrzeć poniżej. Organizatorzy przeznaczają je na cele charytatywne.

Gratulujemy Roksanie ,która znalazła się w grupie wyróżnionej utalentowanej młodzieży z Polski, Chin, Białorusi, Grecji, Indii, Jordanii, Rumunii, Węgier, Ukrainy, Macedonii, Czarnogóry i Serbii.

autor: Roksana Samsik

autor: Monika Wietrzyńska

autor: Katarzyna Bosacka

autor: Katarzyna Rosiak

autor: Katarzyna Rosiak


 


 


 

 

 Komentarze [1]

refresh
  1. Pani Lucy nie wie nic o malowaniu
    Dodał:Życzliwy, 2014-05-13 16:13:37