Roksana Samsik wśród laureatów międzynarodowego konkursu plastycznego

Dodano: piątek 9 maja 2014 r.

news_2014_28.jpg

Uczennica kl.IIIa Roksana Samsik znalazła się wśród laureatów Międzynarodowego Konkursu Plastycznego ,,Inne spojrzenia”. Na konkurs napływa co roku kilka tysięcy prac z państw Europy, Azji, Afryki i Ameryki Północnej. Tym razem tematem przewodnim były ,,Magiczne miejsca”.

Z zadaniem tym zmierzyły się w naszej szkole niemal wszystkie grupy warsztatów plastycznych. Pod kierunkiem p. Lucyny Lewandowskiej powstało wiele interesujących dzieł. Ostatecznie nasze gimnazjum reprezentowało 5 prac plastycznych, które możemy obejrzeć poniżej. Organizatorzy przeznaczają je na cele charytatywne.

Gratulujemy Roksanie ,która znalazła się w grupie wyróżnionej utalentowanej młodzieży z Polski, Chin, Białorusi, Grecji, Indii, Jordanii, Rumunii, Węgier, Ukrainy, Macedonii, Czarnogóry i Serbii.

autor: Roksana Samsik

autor: Monika Wietrzyńska