Karolina Rakowska i Julia Reszelewska Mistrzyniami Powiatu w Siatkowej Piłce Plażowej

• twitter
  20 maja we Wrześni odbyły się Mistrzostwa Powiatu w  Siatkowej Piłce Plażowej Dziewcząt. W turnieju wzięło udział osiem par z czterech Gimnazjów powiatu wrzesińskiego : Gimnazjum nr 2 Września, Gimnazjum nr 1 Września, Gimnazjum  Orzechowo i Gimnazjum Miłosław. Turniej rozgrywany był systemem brazylijskim do dwóch wygranych setów. W meczu o III miejsce spotkały się pary z Gimnazjum nr 2 Września : Julia Tadeusz  i Weronika Jędrzejak, które przegrały 1:2 z parą Gimnazjum Orzechowo: Klaudia Popis i Maja Filipiak. W meczu finałowym również spotkały się reprezentantki obu wyżej wymienionych gimnazjów. Karolina Rakowska i Julia Reszelewska z Gimnazjum nr 2 Września pokonały swoje rówieśniczki z Orzechowa : Monika Warczygłowa i MichalinaBartkowiak 2:0 i zostały Mistrzyniami Powiatu. Pary, które zajęły pierwsze  i drugie miejsce reprezentowały powiat wrzesiński w Finale Rejonu Poznań-Wschód , który odbył  się 22 maja w Dolsku. W meczu finałowym Julia Reszelewska  i Karolina Rakowska z Gimnazjum nr 2 Września uległy parze :Monika Warczygłowa i Klaudia Popis z Orzechowa 0:2.Obydwie nasze pary awansowały do finału Gimnazjady , który odbędzie się we Wrześni w dniu 9 czerwca .

Życzymy naszym siatkarkom udanego występu w turnieju finałowym XVI Gimnazjady w Siatkowej Piłce Plażowej.