Konkurs WTK

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: poniedziałek 9 czerwca 2014 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2014_37.jpg14 maja 2014 r. w Gimnazjum nr 1 odbyło się uroczyste zakończenie kolejnej edycji konkursu historycznego organizowanego przez Wrzesińskie Towarzystwo Kulturalne. W tym roku temat obejmował „Patronów ulic miasta i gminy Września”. W konkursie uczestniczyło 10 uczniów naszego gimnazjum. Pierwsze miejsce zajął Piotr Waszak kl. III c, trzecie miejsce Maria Borowczyk kl. I e, czwarte miejsce ex equo Agata Sawa kl. III c i Stefan Malewski kl. I b, piąte miejsce Monika Pawlak kl. I a a wyróżnienie zdobyła Magdalena Nowaczyk kl. I a. 29 maja nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie wzięli udział w 1-dniowej wycieczce do Poznania i Puszczykowa.Komentarze [0]

refresh