XII POWIATOWY KONKURS PIOSENKI

Dodano: środa 29 czerwca 2011 r.

news_2011_27.jpgW dniu 14 czerwca br. młodzież naszej szkoły wystąpiła we Wrzesińskim Ośrodku Kultury biorąc udział w XII Powiatowym Konkursie Piosenki.

•     Pierwsze miejsce zajęły: Kasandra Zawal z klasy IIIb i Katarzyna Bednarek z klasy IId piosenkami - „Ostatni Kadr" i „Szyby".

•  Drugie miejsce wyśpiewał „Znów wędrujemy" z własnym akompaniamentem Daniel Olczak z klasy IIa.

•       Trzecie miejsce zajął Tomasz Rychlik z klasy IIIb z piosenką „Mój dom" również sobie akompaniując na keyboardzie.

•      Natomiast wyróżnioną uczennicą za piosenkę „Gołębi song" została Klaudia Król z klasy IIb.

W kategorii zespoły pierwsze miejsce uzyskała nasza szkolna ...... hurrra.... śpiewacza drużyna - Chór Szkolny.

Jak widać rozbiliśmy ten powiatowy bank piosenki naszą bardzo zdolną muzycznie młodzieżą.

Patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Września i Fundacja Dzieci Wrzesińskich i Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 6.

Wszystkie wyśpiewane miejsca wyszły spod kurateli pani Romy Wróblewskiej. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów