MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Dodano: piątek 10 października 2014 r.

news_2014_68.jpg

W dniu 3 października w miłosławskim parku zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu wrzesińskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Tradycyjnie jak każdego roku z bardzo dobrej strony pokazali się na tych zawodach uczniowie naszego Gimnazjum,których reprezentacja została wyłoniona na podstawie rozegranych dwa dni wcześniej Mistrzostw Szkoły.Bezkonkurencyjni okazali się chłopcy ,którzy po ciekawej,prowadzonej w sportowej atmosferze walce ,wyprzedzając drużyny Gimnazjum Kołaczkowo i Gimnazjum Nowy Folwark zajęli pierwsze miejsce i jednocześnie wywalczyli awans do Finału Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych.Doskonale zaprezentowała się również sztafeta naszych dziewczyn,która po zaciętym boju minimalnie przegrała z drużyną Gimnazjum w Nowym Folwarku i uplasowała się na drugim miejscu Mistrzostw Powiatu.Trzecie miejsce w kategorii dziewcząt zajęła sztafeta dziewcząt z Miłosławia.

Nasi chłopcy już 17 października reprezentować będą powiat wrzesiński na Mistrzostwach Wielkopolski,które rozegrane zostaną w Poznaniu.Życzymy powodzenia.