Dzień 3. października był dniem szczególnym dla naszych pierwszoklasistów.

Dodano: wtorek 21 października 2014 r.

news_2014_70.jpgPrzedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pod opieką pani Idy Dziubarczyk i pana Adama Egierta wraz z uczniami klas II i III przygotowali „Dzień Gimnazjalisty”. Tego dnia uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami uczestniczyli w imprezie przygotowanej szczególnie dla nich. Cała uroczystość rozpoczęła się o godzinie 11:50 i trwała dwie godziny. Na samym początku prowadzący imprezę: Iga Staszak I Bartosz Rybacki przedstawili nowy skład Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Po krótkim przemówieniu pani wicedyrektor Grażyny Przytarskiej nastąpiło uroczyste ślubowanie przedstawicieli klas pierwszych. Przed rozpoczęciem konkurencji uczniowie zaprezentowali przygotowane przez nich plakaty oraz klasowe logo zachęcające do prowadzenia zdrowego stylu życia. Wystawa plakatów i haseł już niebawem pojawi się na głównym holu, a wszystko to w ramach projektu „Szkoła Promującej Zdrowie”, w który zaangażowani są wszyscy uczniowie i nauczyciele naszego gimnazjum.

W kolejnej części imprezy nasi uczniowie przystąpili do 8 konkurencji punktowanych, które sprawdziły ich refleks, szybkość oraz wiedzę na temat klasy, szkoły, zdrowia i sportu. Zdrowa nagroda- kosz pełen świeżych owoców, powędrowała do klasy 1e. Dodatkowo klasa 1e będzie miała możliwość wybrania jednego dnia wolnego od odpytywania. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami dziękują wszystkim nauczycielom i pracownikom, którzy pomogli w organizacji Dnia Gimnazjalisty!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy w naszej galerii: