Akademia z okazji Święta Niepodległości.

Dodano: piątek 14 listopada 2014 r.

news_2014_77.jpgDnia 10 listopada 2014 r. z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości odbyła się w naszej szkole uroczysta słowno- muzyczna akademia. Przygotowali ją uczniowie kl. II a, II b pod opieką p. Małgorzaty Zawodnej  i p. Alicji Śmiejkowskiej oraz chór szkolny pod opieką p. Romy Wróblewskiej. Uroczystość prowadzili: Joanna Wawrowska i Stefan Malewski z kl. II b a utwory recytowali: Adrianna Kaźmierczak, Monika Pawlak, Julia Szymkowiak, Laura Wronikowska, Kacper Robaszkiewicz i Dominik Wasielewski z kl. II a.  Prezentację multimedialną przygotowali: Bartosz Adamczyk, Stanisław Roszkowski oraz Bartosz Rybacki z kl. II b. Wszyscy uczniowie biorący udział w akademii mieli przypięte patriotyczne rozetki, które wykonali uczniowie naszego gimnazjum oraz nauczyciele pracujący w świetlicy szkolnej.