KONKURS NA LOGO SZKOŁY PROMUJĄCEJ ZDROWIE

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: wtorek 9 grudnia 2014 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2014_84.jpg30 października 2014 roku zakończono konkurs plastyczny na LOGO Szkoły Promującej Zdrowie. Prace konkursowe można było wykonać w miesiącu wrześniu i październiku.  Celem konkursu było uzyskanie od uczestników wszystkich klas gimnazjum propozycję  na LOGO Szkoły Promującej Zdrowie. Dnia 4 listopada zebrała się komisja konkursowa  w składzie:
  • Przewodniczący: Robert Kwiatkowski
  • Nauczyciel: Iwona Rydz
  • Nauczyciel: Anna Matuszewska,
celem wyłonienia  trzech najlepszych prac.

W wyborze komisja konkursowa  przyjęła następujące kryteria: oryginalność, trafność , czytelność oraz estetykę wykonanych prac. Komisja zwracała również uwagę na kolorystykę oraz kompozycję LOGO. Po głębokiej analizie uznała,  iż przyjmuje propozycję LOGO klasy II A  i od tej pory będzie to znak przeznaczony do celów identyfikacyjnych oraz reprezentacyjnych. Autorzy LOGO zostali nagrodzeni  koszem zdrowych owoców.

 

II miejsce zdobyło LOGO klasy IIE , natomiast III  miejsce zajęła klasa III i.

GRATULACJE!!!!!!!!!!!
Komentarze [0]

refresh