Szkolna wycieczka do Berlina

Dodano: wtorek 9 grudnia 2014 r.

news_2014_85.jpgDnia 5 grudnia 2014 roku uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami p. Małgorzatą Szczepaniak, p. Agnieszka Szatkowską, p. Anna Peters i p. Dorotą Michalską wyruszyli na wycieczkę do Berlina. Poranny przejazd autokarowy do stolicy Niemiec upłynął bardzo szybko. Do Berlina dotarliśmy około godziny 9 i od razu udaliśmy sie do Muzeum Techniki. Tam spędziliśmy dwie godziny, a następnie udaliśmy się na długi spacer po stolicy. Zobaczyliśmy m. in.: Bramę Brandenburską, Reichstag, Uniwersytet Humboldta, Czerwony Ratusz, Wieżę Telewizyjną, Operę oraz Pomnik Pomordowanych Żydów. Ostatnim punktem programu był Jarmark Bożonarodzeniowy, który zachwycił nas swoim rozmachem. Około godziny 19 zmęczeni lecz pełni wrażeń opuściliśmy Berlin, który żegnał nas pięknymi iluminacjami świetlnymi. O godzinie 23 bogatsi o nowe doświadczenia i wiadomości dotarliśmy szczęśliwie do Wrześni.

Galeria zdjęć.