Supermaturzysta z wiedzy o społeczeństwie

Dodano: środa 17 grudnia 2014 r.

news_2014_90.jpg1 grudnia 2014 r. w Zespole Szkół w Nowym Folwarku odbyła się druga edycja konkursu Supermaturzysta z wiedzy o społeczeństwie. Konkurs jest realizowany w ramach powiatowego projektu: „Konstruowanie zasad spójności w nauczaniu przedmiotów ogólnokształcących w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Do rozwiązania testu z wiedzy o społeczeństwie na poziomie podstawowym przystąpiło 140 uczniów ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu wrzesińskiego. Nasze gimnazjum reprezentowało 9 uczniów z klas drugich i trzecich. Wszyscy osiągnęli dobre wyniki oraz otrzymali dyplomy i tytuł Supermaturzysty. Gratulujemy.

Jakub Zawodny i Piotr Kaczmarek w czasie rozwiązywania arkusza egzaminacyjnego

Uczniowie: Klaudia Guszczyńska, Bartosz Adamczyk, Julia Pawłowska, Aleksander Czyż, Michał Wąsiewicz, Wiktor Fogt i Bartosz Rybacki z opiekunem p. Elżbietą Waligórą.