Koncert charytatywny

Dodano: środa 14 stycznia 2015 r.

news_2015_4.jpg

Okres świąteczny skłania do refleksji nad własnym życiem. Święta Bożego Narodzenia, są znakomitą okazją, aby pojednać się z bliźnim, spędzić więcej czasu z rodziną i cieszyć się miłością innych. Powinniśmy doceniać obecność drugiego człowieka. Każdy powinien być obdarowany ciepłem i dobrym słowem.

Takie przesłanie Świąt Bożego Narodzenia skłoniło również uczniów i nauczycieli naszego gimnazjum do działania.

Dnia 15 grudnia 2014 roku, odbył się w naszej szkole koncert charytatywny z którego opłata za bilet w formie słodyczy została przekazana do domu dziecka w Mielżynie i Kołaczkowie. Uroczystość zorganizowana przez panią Karolinę Nowicką-Ulanicką, Romę Wróblewską, Idę Dziubarczyk i chętnych uczniów miała również na celu przybliżenie społeczności szkolnej jak Święta Bożego Narodzenia obchodzone są w krajach anglojęzycznych takich jak Anglia, Kanada, Stany Zjednoczone oraz Australia. Oprócz ciekawostek kulturowych prezentowanych przez prowadzących Sarę Król i Mikołaja Urbańskiego, uczniowie wysłuchali także piosenek świątecznych w wersji angielskiej wykonanych przez: Julię Rzepkę, Sylwię Przewoźną, Marcelinę Dopierałę, Monikę Markiewicz, Monikę Pawlak i Sarę Król.

Dziękujemy również za pomoc panu Robertowi Kwiatkowskiemu oraz wszystkim uczniom biorącym udział w koncercie.

1. Jo tyż
    Dodał:Stanisław, 2015-08-18 00:12:52