Dodano: czwartek 22 stycznia 2015 r.

news_2015_8.jpg

Święta Bożego Narodzenia charakteryzują się szczególną atmosferą, która rozgrzewa nasze serca i często stajemy się lepsi. Tradycyjnie w czasie przedświątecznym społeczność naszej szkoły została zaproszona do obejrzenia Jasełek. W dniach 18-19 grudnia pokazany został montaż słowno-muzyczny, oparty na tekstach papieża św. Jana Pawła II. Mówiły one o miejscu Boga w naszym życiu i miejscu dziecka w naszej hierarchii wartości. Fragmenty przemówień połączone zostały z poezją Ernesta Bryla i muzycznie oprawione polskimi kolędami. W przygotowanie przedstawienia włączyli się uczniowie: Weronika Andrzejewska, Kacper Orwat, Jagoda Pacocha, Piotr Kaczmarek, Michalina Michalczak, Julia Biskup, Maria Borowczyk i Julia Stawska. Część recytowaną uświetnił chór szkolny oraz uczniowie akompaniujący na instrumentach: Sara król, Julia Szymkowiak, Monika Pawlak, Agnieszka Grobelna, Kasia Zimna, Zuzanna Dębicka, Kasia Charemsa, Ada Nowakowska i Karolina Witkowska. Za przygotowanie przedstawienia odpowiedzialne były panie: Honorata Adamczewska i Anna Jankowska oraz Roma Wróblewska. W dniu 28 stycznia zapraszamy do obejrzenia przedstawienia połączonego z noworocznym koncertem kolęd i piosenek o tematyce świątecznej.