I Gminny Przegląd Kolęd 2015

Dodano: piątek 6 lutego 2015 r.

news_2015_14.jpg

Dnia 19 stycznia b.r. we Wrzesińskim Ośrodku Kultury odbył się I Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek, który zastąpił wcześniejsze przedstawienia szkolnych Jasełek.

Przesłuchania w kategorii przedszkola, klasy 0 -3; 4-6 i Gimnazja, trwały od godziny 9.00 w sali widowiskowej Domu Kultury. Naszą szkołę reprezentowały trzy wokalistki:

• Sara Król z klasy III A, która wykonała kolędę „Cicha noc”,

• Barbara Machnik z klasy II S w „Kolędzie dla nieobecnych”

• Angelika Bączkiewicz z klasy I F zaśpiewała kolędę „Mizerna cicha”.

Po wysłuchaniu wszystkich uczestników przeglądu, Jury przyznało po trzy nagrody w każdej kategorii.

II miejsce w grupie gimnazjalistów zajęła Basia Machnik, otrzymała pamiątkowy dyplom, nagrodę książkową oraz zaproszenie do występu podczas uroczystego Koncertu Laureatów I Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek – Września 2015 , który odbył się w Sali WOK 25 stycznia b.r.

Wokalistki przygotowała pani Roma Wróblewska a opiekę podczas przeglądu sprawowała pani Anna Jankowska.

GRATULACJE DLA BASI MACHNIK!!