Szaleństwo z „Szalonymi nożyczkami”, czyli nasz udział w sztuce teatralnej

Dodano: poniedziałek 2 marca 2015 r.

news_2015_19.jpg

Dnia 26 lutego 2015 r. podczas ferii zimowych uczniowie z klas I a, I e oraz II a pod opieką wychowawczyń p. G. Defitowskiej i G. Sobczak oraz p. E. Filipiak uczestniczyli w spektaklu interaktywnym pt. „Szalone nożyczki” w Teatrze im. W. Bogusławskiego w Kaliszu. Szaleństwom nie było końca, ponieważ doskonała gra aktorska i przezabawna treść sztuki prowokowała widzów do nieustannych salw śmiechu, ale też do wysiłku intelektualnego współtworzącego spektakl. Uczniowie naszego gimnazjum wykazali się wszelkimi cechami doskonałego odbiorcy, ponieważ nie tylko pilnie śledzili rozwój intrygi rozgrywającej się na deskach teatru to jeszcze pokusili się o udział w kryminalnej farsie. I tak oto cała widownia mogła podziwiać naszych nastolatków , którzy bez tremy współpracowali z zawodowymi aktorami a nawet objęli na parę minut we władanie kaliską scenę. Było przezabawnie ! Było ciekawie ! Będziemy pamiętali ten udany wyjazd !