V I FESTIWAL PIOSENKI MIŁOSNEJ

Dodano: poniedziałek 2 marca 2015 r.

news_2015_20.jpgDnia 12 lutego 2015r, we Wrzesińskim Ośrodku Kultury odbył się VI Międzypowiatowy Festiwal Piosenki Miłosnej zorganizowany przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni. Naszą szkołę reprezentowało troje solistów-  Monika Markiewicz, Marcelina Dopierała z kl. III e oraz Mateusz Błaszczyk z kl. III C. Przesłuchania miały miejsce w dwóch kategoriach: gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Jury, po wysłuchaniu solistów i zespołów, przyznało nagrody i wyróżnienia.

Występ wokalny naszych reprezentantów przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania!

I miejsce zajęła Monika Markiewicz , która zaprezentowała  z własnym akompaniamentem fortepianowym piosenkę  Grażyny Łobaszewskiej- Brzydcy;
III miejsce zajął Mateusz Błaszczyk z piosenką Seweryna Krajewskiego – Nie jesteś sama;
a  Wyróżnienie otrzymała Marcelina Dopierała przedstawiając utwór promujący film „Miasto 44”.
Solistów przygotowała pani Roma Wróblewska.

GRATULACJE DLA MONIKI, MARCELINY I MATEUSZA.