Finał Konkursu Głośnego Czytania w Języku Angielskim

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: poniedziałek 23 marca 2015 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2015_30.jpg

12 marca 2015 roku w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni odbył się finał Konkursu Głośnego Czytania w Języku Angielskim dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

W konkursie organizowanym w ramach projektu „Konstruowanie zasad spójności nauczania przedmiotów ogólnokształcących na poziomie gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej” wzięło udział dwoje uczniów naszego Gimnazjum - Monika Pawlak z klasy 2a i Roland Ratajczak z klasy 1a. Nasi uczniowie zaprezentowali swoje wspaniałe umiejętności i zajęli miejsca w czołówce:

Monika Pawlak - II miejsce

Roland Ratajczak - III miejsce

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!Komentarze [0]

refresh