FINAŁ KONKURSU WIEDZY O SPORCIE

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: wtorek 24 marca 2015 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2015_31.jpg

20 marca do rywalizacji finałowej wiedzy o sporcie zakwalifikowało się pięć drużyn trzyosobowych z klasy IIIA, IIIB, IIIH , IIIS, oraz klasy IIB. Konkurs finałowy obejmował cztery etapy( test, wykazanie się wiedzą dotyczącą znanych sportowców, losowanie oraz udzielenie odpowiedzi na pytania uszeregowane w zależności od stopnia trudności (za 2pkt, za 4pkt, za 6pkt,) . Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: Artur Chałupniczak, Iwona Rydz, Maciej Jaskólski. Uczniowie prezentowali wysoki poziom wiedzy sportowej . Rywalizacja była wyrównana, więc aby wybrać najlepszą drużynę , należało przeprowadzić dogrywkę. Wyłoniono w ten sposób zwycięzcę, którym została drużyna z klasy III H , którą reprezentowali następujący uczniowie Żak Fryderyk, , Wlazik Adam zdobywając 44pkt

II miejsce klasa IIIA w składzie( Lewandowski Maciej, Konieczny Adam, Tomaszewski Szymon)zdobywając 42pkt

III miejsce klasa IIB w składzie ( Marciniak Michał, Czyż Aleksander, Koczorowski Mikołaj) zdobywając 40 pkt.

IV miejsce klasa IIIS w składzie ( Frydryszak Filip, Matczak Jakub, Bednarek Jakub ) zdobywając 31 pkt

V miejsce klasa IIIB w składzie (Zdunek Robert, Kąkolewski Mikołaj, Olszewski Michał) zdobywając 26 pkt.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy a najlepsza drużyna pamiątkowe książki.

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!Komentarze [0]

refresh