Podsumowanie konkursów z języka niemieckiego i angielskiego

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: czwartek 26 marca 2015 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2015_34.jpg

Dnia 26 marca 2015 roku w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 odbyła się uroczystość podsumowania VI edycji konkursów z języków obcych organizowanych przez Starowstwo Powiatowe we Wrześni w ramach projektu "Konstruowanie zasad spójności nauczania przedmiotów ogólnokształcących na poziomie gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej". Laureatami konkursów powiatowych w naszej szkole zostali: Mikołaj Filipiak, Iga Sroka, Roland Ratajczak, Laura Juszczak, Michał Szczepański, Adrianna Kaczmarek oraz Monika Pawlak. Nagrodą dla tych uczniów będzie jednodniowy wyjazd do Berlina, który odbędzie się w kwietniu 2015 roku.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Komentarze [0]

refresh