FINAŁ KONKURSU „POTYCZKI INFORMATYCZNE”.

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: środa 1 kwietnia 2015 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2015_38.jpg

Dnia 26 marca 2015 roku w ZSP we Wrześni odbył się finał 2 edycji konkursu informatycznego „Potyczki Informatyczne”. Zmagania odbyły się dwuetapowo. W etapie szkolnym (10 marca 2015r.) brało udział 50 uczniów z gmin: Września, Miłosław, Pyzdry, Kołaczkowo.
Do drugiego etapu zaproszono 10 najlepszych uczniów, wśród których znaleźli się uczniowie Gimnazjum nr 2 we Wrześni, Zespołu Szkół nr 1 we Wrześni, Zespołu Szkół w Nekli i Zespołu Szkół w Marzeninie. Wymienieni zmierzyli się z pięcioma zadaniami praktycznymi dotyczącymi: oprogramowania biurowego, systemów operacyjnych, urządzeń techniki komputerowej, algorytmów i stron internetowych.

Wśród uczestników, swoją wiedzą i umiejętnościami, zdecydowanie wyróżnili się uczniowie naszej szkoły, zajmując kolejno:

Filip ULANOWSKI – I miejsce

i

Konrad KORALEWSKI – II miejsce.

Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody rzeczowe.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 Komentarze [0]

refresh