DAR SERCA DLA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Kategoria: Biblioteka

Dodano: poniedziałek 20 kwietnia 2015 r.

news_2015_45.jpg

W okresie rekolekcji wielkopostnych, uczniowie naszego gimnazjum, podobnie jak w latach ubiegłych, włączyli się w akcję charytatywną Dar Serca i zakupili książki dla biblioteki szkolnej. Dzięki zaangażowaniu koordynatora akcji pani Anny Machi, współpracujących z nią pań katechetek i wychowawców klas oraz samych uczniów biblioteka wzbogaciła się o 45 nowych pozycji. Ku radości naszych czytelników, znalazły się wśród nich powieści od dawna przez nich oczekiwane, ale także nowe tytuły, także mające szansę stać się hitami czytelniczymi. Książki te- dar uczniów dla uczniów- będą służyły młodzieży obecnie uczącej się w naszej szkole, ale także gimnazjalistom, którzy rozpoczną naukę w kolejnych latach. Wisława Szymborska powiedziała, że czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką ludzkość sobie wymyśliła. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, zapraszamy do biblioteki i...do zabawy!

WYKAZ DARÓW REKOLEKCYJNYCH DLA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ OD KLAS I-III ORAZ DARCZYŃCÓW INDYWIDUALNYCH W ROKU SZKOLNYM 2014/2015