DNI HISZPANII 2015

Dodano: czwartek 14 maja 2015 r.

news_2015_56.jpg

11 i 12 maja w naszej szkole odbyły się Dni Hiszpanii, podczas których uczniowie mieli okazję dowiedzieć się więcej o tym słonecznym kraju oraz mogli obejrzeć występy swoich kolegów i koleżanek. Prezentacja informacji ogólnych, wysłuchanie hymnu czy ciekawostek przeplatała się z występami na żywo. Zgromadzeni uczniowie mieli możliwość wysłuchania piosenki w j. hiszpańskim, obejrzenia pokazu tańca flamenco, corridy oraz piłkarskiego popisu z piłką nożną. Zaciekawieni uczniowie słuchali o religii, monarchii, oświacie, klimacie, zabytkach oraz sławnych hiszpańskich postaciach. Ponadto, podczas długich przerw odbywała się sprzedaż słodkości przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. Udało się zebrać 145 zł! Pieniądze zostaną przekazane na cele dobroczynne i trafią do domu dziecka w Mielżynie.

Galeria: klinij tutaj...