Konkurs WTK

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: poniedziałek 18 maja 2015 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2015_65.jpg

13 maja 2015 r. w Gimnazjum nr 1 odbyło się uroczyste zakończenie tegorocznej edycji konkursu Wrzesińskiego Towarzystwa Kulturalnego: „ Co wiesz o II wojnie światowej?” Wśród laureatów i wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Maria Borowczyk i Kacper Orwat z klasy II e, Mikołaj Przybylski z klasy I e, Bartosz Adamczyk - klasa II b, Kacper Szady - klasa I b i Dominik Bosacki z klasy II a. Wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.
 

Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie od lewej:
Mikołaj Przybylski, Maria Borowczyk, Kacper Szady, Kacper Orwat i Bartosz Adamczyk

 Komentarze [0]

refresh