Dzień Gimnazjalisty

Dodano: piątek 7 października 2011 r.

news_2011_39.jpg

Dnia 30. września odbył się w naszej szkole Dzień Gimnazjalisty. Coroczne święto uczniów klas pierwszych przebiegało w atmosferze dobrej zabawy.

Na początku wszystkich uczniów powitała pani wice dyrektor Grażyna Przytarska. Następnie przewodniczący klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie i odebrali legitymacje szkolne.

Na początku zmagań uczniowie mieli okazję zaprezentować hasło i zrobić plakat promujący swoją klasę. Podczas licznych konkursów młodzież musiała wykazać się m.in. znajomością życia szkolnego, wypisać wszystkie znane „koty” oraz wziąć udział w szkolny konkursie „Jaka to melodia?” Nie zapomniano też o wychowawcach, którzy dopasowywali imiona do nazwisk swoich wychowanków. Wszystkie konkurencje oceniało jury w składzie : pani wice dyrektor G. Przytaska, pani pedagog E. Płocka oraz przedstawicielka samorządu szkolnego M. Pasternak. Całą imprezę poprowadzili M. Biegański i A. Kocjan.

W rywalizacji pierwsze miejsce zdobyła klasa 1c, drugie 1a, a trzecie klasa 1s. Tego samego dnia zarówno pierwszoklasiści jak i uczniowie klas drugich bawili się na szklnej dyskotece w klubie „Trójka”.

Fotorelacja:

1. brawo sandra rogalowa;***