Dodano: piątek 22 maja 2015 r.

news_2015_67.jpg

W ramach realizacji projektu „Szkoła Promująca Zdrowie” nauczyciele języka polskiego zorganizowali konkurs literacki zatytułowany „Krótka historia małej kropelki”. Uczniowie mieli napisać baśń, w której poruszą tematykę ekologii, oszczędności wody, zdrowego trybu życia. Grand Prix w konkursie zdobyła Monika Trzmiel z klasy IIIb. I miejsce przypadło Julicie Szymkowiak, natomiast II Aleksandrze Borcuch (obie z klasy IIa), na trzecim miejscu podium znalazł się Hubert Jaroni z klasy Ip. Wyróżnienie powędrowało do Wiktorii Witkowskiej z klasy Ic.

Prace uczniów okazały się na tyle ciekawe i inspisujące, że nauczyciele uczestniczący w projekcie zdecydowali się włączyć do zabawy rodziców. W bardzo miłej atmosferze, w piątkowe popołudnie 15 maja, spotkaliśmy się, by nagrać rodziców, czytających baśnie. Przy okazji rozmów zrodziły się kolejne pomysły na wspólne przedsiewziecia, w których wezmą udział zarówno uczniowie, jak i nauczyciele i rodzice. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie!

Galeria: klinij tutaj