Gminny Konkurs Języka Niemieckiego

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: piątek 22 maja 2015 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2015_68.jpgDnia 8. maja br. roku w Zespole Szkół nr  1 we Wrześni odbył się Gminny Konkurs Języka Niemieckiego zorganizowany przy pomocy Fundacji Dzieci Wrzesińskich. Był to finałowy etap konkursu, w którym udział biorą szkoły gimnazjalne z naszej gminy.  Etap ten składał się z dwóch części: część pierwszą stanowił test sprawdzający umiejętności gramatyczno- leksykalne oraz wiedzę krajoznawczą z obszaru państw niemieckojęzycznych, natomiast druga część sprawdzała umiejętności komunikacyjne uczniów.

Uczennica naszej szkoły Michalina Mazurczak z klasy 3a zajęła w tym konkursie II. miejsce. Serdecznie Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wszyscy uczniowie, którzy zakwalifikowali się do tego etapu konkursu otrzymali nagrody książkowe i upominki z rąk przedstawicieli Miasta Garbsen.

Komentarze [0]

refresh