Europa da się lubić

Dodano: poniedziałek 25 maja 2015 r.

news_2015_70.jpg

20 maja na 3. i 4. godzinie lekcyjnej w murach naszego gimnazjum odbył się konkurs „Europa da się lubić” . Impreza ta wkomponowała się w trzydniowe obchody Dni Europejskich w naszej szkole .Konkurs przebiegał w oparciu o cztery konkurencje , do których uczniowie klas językowych i europejskich przygotowywali się już od kilku tygodni. Wszyscy chcieli się godnie zaprezentować no i … zdobyć główną nagrodę , czyli wyśmienity tort. Impreza upłynęła wśród ogólnej wrzawy , dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji ,a także , co ogromnie ważne ,nie zabrakło pierwiastka edukacyjnego , ponieważ każdy mógł poszerzyć swoje wiadomości na temat Unii Europejskiej. Jury wyłoniło zwycięzcę - klasę III e , natomiast wyróżnienie kolejno otrzymały : II a , I e i III a .Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym oraz wszystkim zaangażowanym w tę imprezę , która okazała się naszym wspólnym sukcesem i dumą .