Szkolny Konkurs Wiedzy O Unii Europejskiej

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: środa 27 maja 2015 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2015_75.jpg

Dnia 20 maja 2015r. odbył się szkolny konkurs wiedzy o Unii Europejskiej. W konkursie wzięło udział aż 68 uczniów naszej szkoły. Test składał się z 30 pytań dotyczących historii, instytucji UE, członkostwa państw europejskich w UE, a także pytania dotyczące waluty euro oraz drogi Polski do UE. Uczennica kl. III e - klasy europejskiej Weronika Spychalska oraz uczeń kl. II e- również europejskiej Kacper Orwat wykazali się najlepszą wiedzą o UE i zajęli I miejsce, uzyskując największą ilość punktów- 26 na 30 możliwych. II miejsce zajął uczeń kl. I b Kacper Szady, który zdobył 25 punktów. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesów w innych konkursach w przyszłym roku szkolnym.

 Komentarze [0]

refresh