Supermaturzysta Powiatu Wrzesińskiego z Języka Angielskiego

Dodano: poniedziałek 15 czerwca 2015 r.

news_2015_100.jpg

28 maja 2015r., uczennice naszego gimnazjum z klasy IIE wzięły udział w podsumowaniu projektu „Supermaturzysta Powiatu Wrzesińskiego z Języka Angielskiego”. Tego dnia o godzinie 15:00 w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni około 250 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu wrzesińskiego przystąpiło do testu podsumowującego z języków obcych.

Od marca uczennice naszej szkoły uczęszczały na zajęcia dodatkowe przygotowujące do finału Supermaturzysty z Języka Angielskiego. Podczas testu finałowego wszyscy uczniowie mogli sprawdzić swoją umiejętność czytania ze zrozumieniem na poziomie podstawowym. Po zakończeniu zmagań z testem, każdy uczestnik skorzystał z poczęstunku i otrzymał pamiątkowy dyplom informujący o zdaniu matury z języka angielskiego na poziomie gimnazjalnym.

Wszystkim Supermaturzystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!