Uczniowie II s awansowali do Półfinału Mistrzostw Polski

Dodano: czwartek 18 czerwca 2015 r.

news_2015_104.jpg

W dniach 12-13 czerwca na boiskach plażowych we Wrześni odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików w Plażowej Piłce Siatkowej . Turniej ,w którym wzięło udział 20 par z całej Wielkopolski rozgrywany był systemem brazylijskim a Gimnazjum nr 2 Września byłoreprezentoawane przez 6 par uczniów z klasy II s i I s . W całym turnieju najlepiej zaprezentowała się para : Konrad Duczkowski i Cyprian Kostrzewski z II s, którzy zajmując czwarte miejsce zapewnili sobie udział w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski. Podopieczni Przemysława Motyl rozpoczęli udział w turnieju od porażki i trafili na prawą stronę drabinki co oznaczało , że tego dnia muszą już tylko wygrywać aby myśleć o pozostaniu w turnieju. W kolejnych meczach pokonali parę Kangur Nowy Tomyśl, dwie pary KS Energetyk Poznań i młodszych kolegów klubowych : Oskara Kubiaka i Aleksandra Hyżorka z I s ( VII-VIII miejsce ). W meczu o wejście do czwórki pokonali 2:0 również parę klubowych kolegów : Kacpra Leracza i Patryka Ligockiego z I s( V-VI miejsce ) – drugi set 25:23. W meczu półfinałowym ulegli 0:2 parze UKS Piast Krotoszyn . W meczu o trzecie miejsce Konrad Duczkowski i Cyprian Kostrzewski przegrali 0:2 z parą Foltynowicz i Kostka z Krotoszyna . Oprócz wymienionych par Gimnazjum nr 2 Września było reprezentowane jeszcze przez : Mateusza Wiśniewski i Jakuba Kowalczykiewicza ( V-VI miejsce ) , Mikołaj Knopkiewicz i Łukasz Kozubiński ( IX-XII miejsce )- wszyscy z II s , orazWojciecha Erenza i Krystiana Stankowskiego z I s.

Już na początku lipca odbędzie się turniej półfinałowy Mistrzostw Polski - życzymy powodzenia i awansu naszej parze do wielkiego finału.

Galeria: kliknij tutaj