SZKOLNY FESTIWAL NAUKI

Dodano: piątek 19 czerwca 2015 r.

news_2015_109.jpgDnia 16 czerwca 2015 r. w naszej szkole odbył się IV Szkolny Festiwal Nauki. Festiwal rozpoczął się o godzinie 9:00; wówczas to uczniowie klas trzecich przystąpili do potyczek matematycznych. Uczniowie klas drugich rozpoczęli dzień od prezentacji efektów swojej całorocznej pracy projektowej, a uczniowie klas pierwszych byli ich widzami. W drugiej części Festiwalu uczniowie uczestniczyli w pokazach z fizyki i chemii, brali udział w pokazie działań z zakresu kryminalistyki czy zgłębiali wiedzę z zakresu termowizji. Podczas Festiwalu można było skosztować uczniowskich  wypieków inspirowanych literaturą czy samodzielnie wykonać kilka doświadczeń. Każdy uczestnik znalazł coś dla siebie i dobrze się bawił.

Galeria: kliknij tutaj