Dzień Gimnazjalisty

Dodano: poniedziałek 5 października 2015 r.

news_2015_135.jpg25. września był dniem szczególnym dla naszych pierwszoklasistów. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pod opieką pani Idy Dziubarczyk, pani Karoliny Pokładeckiej  i pana Adama Egierta przygotowali dla nich oraz ich wychowawców „Dzień Gimnazjalisty”. Cała uroczystość rozpoczęła się o godzinie 11:50 i trwała dwie godziny. Na samym początku prowadzący imprezę: Bartosz Rybacki oraz Maria Marczak przedstawili nowy skład Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Następnie nastąpiło uroczyste ślubowanie przedstawicieli klas pierwszych, którzy tego dnia odebrali również swoje legitymacje szkolne. Przed rozpoczęciem konkurencji uczniowie zaprezentowali przygotowane przez nich portrety wychowawców oraz wierszyki, a także plakaty informujące o szkodliwym działaniu dopalaczy. Wystawa plakatów już niebawem pojawi się na głównym holu, a wszystko to w ramach projektu „Szkoła Promującej Zdrowie”, w który zaangażowani są wszyscy uczniowie i nauczyciele naszego gimnazjum.

W kolejnej części imprezy nasi uczniowie przystąpili do 10 punktowanych konkurencji sprawdzających ich refleks, szybkość oraz wiedzę na temat klasy, szkoły, języka angielskiego, zdrowia i sportu. Zwycięska nagroda powędrowała do klasy 1a, która okazała się być najlepsza w większości przygotowanych konkurencji. Serdecznie gratulujemy!

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami dziękują wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy pomogli w organizacji Dnia Gimnazjalisty!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy w naszej galerii: http://gimnazjum-2.wrzesnia.pl/galeria/12/143-dzien-gimnazjalisty.html