MISTRZOSTWA REJONU W TENISIE STOŁOWYM

Kategoria: Sportowe

Dodano: poniedziałek 16 listopada 2015 r.

news_2015_159.jpg

W dniu 5 listopada w Niechanowie odbyły się Mistrzostwa Rejonu Poznań-Teren Wschód w tenisie stołowym.Bardzo dobrze w tych zawodach zprezentowały się uczennice naszej szkoły,które w stawce dziesięciu drużyn zajęły czwartą lokatę.Karolina Gałęzka i Oliwia Głowska po zajęciu drugiego miejsca w swojej grupie awansowały do fazy półfinałowej gdzie w pierwszym meczu ,jak się później okazało trafiły na zwyciężczynie całych zawodów zawodniczki z Rokietnicy. Drugi półfinał rozstrzygnęły na swoją korzyść dziewczyny z Kiszkowa.W spotkaniu o miejsce trzecie tylko nieznacznie nasze tenisistki uległy swoim koleżankom z Trzemeszna i ostatecznie uplasowały się na miejscu czwartym.Miejsce pierwsze dla Rokietnicy,drugie dla Kiszkowa.Należy tylko nadmienić,że podium zawodów zapełniły tenisistki na co dzień grające w rozgrywkach ligowych.

Serdeczne gratulacje dla naszych dziewczyn.