Świąteczny konkurs z języka niemieckiego

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: środa 23 grudnia 2015 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2015_178.jpg

Dnia 17 grudnia nauczycielki j. niemieckiego zorganizowały konkurs o Świętach Bożego Narodzenia. 54 uczniów i uczennic z klas pierwszych, drugich i trzecich, pracując w parach wykonywało różnorodne zadania o tematyce świątecznej. Młodzież do rozwiązywania ćwiczeń wykorzystała słownictwo, którego miała nauczyć się wcześniej.

Największą ilość punktów zdobyli Dominik Pruchnik i Mikołaj Filipiak z kl. 2 a. Drugie miejsce zajęły 2 pary : Paulina Półrul i Julia Dębowska z kl. 2 a oraz Katarzyna Charemsa i Julia Klechamer z kl. 2 b.

Otrzymali oni nagrody rzeczowe.

Gratulujemy zwycięzcom! Wygranych jest jednak więcej. To wszyscy, którzy pracowali solidnie w domu ucząc się słówek i na miarę swoich możliwości wykonali w szkole zadania.

Nagrodą dla wszystkich uczestników są oceny celujące z j. niemieckiego.

Mamy nadzieję, że to spotkanie przeniosło nas w świąteczny klimat, a uczniowie są mądrzejsi o słownictwo z tematyki bożonarodzeniowej.

 Komentarze [1]

refresh
  1. niemiecki jest slaby
    Dodał:MLGziemniak, 2016-01-09 19:12:38