MIKOŁAJ FILIPIAK LAUREATEM

Dodano: piątek 26 lutego 2016 r.

news_2016_18.jpg

Dnia 12 lutego 2016 r. w Gimnazjum nr 43 w Poznaniu odbył się ostatni – wojewódzki etap Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego. Naszą szkołę reprezentował Mikołaj Filipiak z klasy 2A. Mikołaj wcześniej zdobył już tytuł finalisty, a tym razem udowodnił, że zasługuje na tytuł laureata konkursu o najwyższym stopniu trudności i wymagającego najszerszej wiedzy biologicznej. Aby znaleźć się w gronie najlepszych Mikołaj pracował już od początku swojej edukacji. W Szkole Podstawowej zdobył tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego, w gimnazjum od pierwszej klasy poszerzał swoje wiadomości, uczestnicząc m.in. w zajęciach kółka biologicznego oraz indywidualnie zgłębiając wiedzę. W roku szkolnym 2015/2016 Mikołaj rozpoczął realizację indywidualnego toku nauki, który obejmuje m.in. dodatkowe lekcje biologii z nauczycielką LO Panią Arletą Żebrowską.

Mikołaj! Wszyscy jesteśmy z Ciebie dumni! Swoją pracowitością, wytrwałością, ale też skromnością zasłużyłeś na ten prestiżowy tytuł LAUREATA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO. Życzymy Ci wielu sukcesów i spełnienia marzeń!

1. Gratuluję Pani Agnieszce Górskiej, która Mikołaja przygotowała do konkursu !!!
    Dodał:ewelina, 2016-02-26 13:39:10